نمایندگی آل این وان

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

این اجتناب ناپذیر است که همه ال این وان ها در نقطه ای سرعت پایین تری را تجربه کنند. همانطور که نرم افزار سخت تر می شود، نحوه واکنش ال این وان شما به این تغییرات می تواند تأثیر زیادی بر عملکرد آن داشته باشد. سیستم عاملی که دارید و اینکه آیا برای ارتقا به ویندوز 10 انتخاب کرده اید نیز می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند. در اینجا هفت راه برای بهبود سرعت all in one و عملکرد کلی آن آورده شده است. برای بهبود عملکرد all in one ادامه را مطالعه نمایید.

بهبود عملکرد all in one

راه های برای بهبود عملکرد all in one

برای بهبود عملکرد all in one در حالی که می‌توانید لپ‌تاپ خود را به‌روزرسانی کنید تا سریع‌تر کار کند، بهبودهایی وجود دارد که می‌توانید آنها را مقرون به صرفه‌تر و ساده‌تر انجام دهید. این تنظیمات جزئی ممکن است به نظر سرعت عملکرد ال این وان شما را افزایش ندهند، اما در کنار هم می توانند عملکرد ال این وان شما را برای چندین سال ممکن کنند.

همچنین انواع مختلفی از نرم افزار موجود است که می تواند به شما کمک کند تا از شر فایل های قدیمی خلاص شوید و در عین حال برنامه هایی را که اغلب استفاده نمی کنید و ممکن است بخواهید آنها را حذف کنید، مکان یابی کنید. این برنامه‌ها همچنین می‌توانند فایل‌ها و نرم‌افزارهایی را که ممکن است دلایل کندی ال این وان باشند و در نهایت ارزش حذف کردن را داشته باشند، به شما هشدار دهند.

حذف نرم افزارهای غیر ضروری

برای بهبود عملکرد all in one شما با تعدادی برنامه از قبل بارگذاری شده است که بسیاری از افراد از آنها استفاده نمی کنند اما می توانند منابع سیستم را مصرف کنند. شما معمولاً می توانید این موارد را زمانی شناسایی کنید که یک پاپ آپ از شما می خواهد برنامه ای را که قبلاً از آن استفاده نکرده اید به روز کنید.

  • آنها را از ال این وان خود حذف کنید و فضای دیسک را آزاد کنید
  • روی دکمه “شروع” کلیک کنید و از منوی “همه برنامه ها” بازدید کنید
  • در اینجا می توانید لیستی از برنامه هایی را که نصب کرده اید – و برنامه هایی که نصب نکرده اید – مشاهده کنید
  • هنگامی که برنامه ای را که می خواهید حذف کنید پیدا کردید، روی نماد کلیک راست کنید تا منوی “Options” را ببینید.
این مطلب را از دست ندهید   دمای ایمن GPU برای all in one

یا می‌توانید روی Start کلیک راست کرده و برنامه‌ها و ویژگی‌ها را ببینید. دستیار ویندوز کورتانا نیز می تواند مفید باشد زیرا می تواند “برنامه ها” را در کادر جستجوی خود جستجو کند. از آنجا، سابقه ای از برنامه هایی که اخیراً استفاده کرده اید و کدامیک بیشترین فضا را اشغال کرده اند را خواهید دید. پس از بررسی موارد نصب شده، می توانید تصمیم بگیرید که کدام برنامه ها را می توان حذف کرد تا به بهبود عملکرد سیستم کمک کند.

برنامه های غیر ضروری و کندی دستگاه

شما همچنین می خواهید بدانید که کدام برنامه ها برای اجرای صحیح ال این وان شما مورد نیاز است و کدام یک را می توان دور انداخت. یکی از دلایلی که این برنامه ها باعث کندی ال این وان شما می شوند این است که اغلب هنگام بوت کردن ال این وان خود به طور خودکار راه اندازی می شوند.

اگر مطمئن نیستید که می‌خواهید این برنامه‌ها برای همیشه پاک شوند، می‌توانید نگاهی عمیق‌تر به برنامه‌هایی که می‌خواهید حذف کنید در منوهای فوق‌الذکر بیندازید.

نمایندگی ال این وان

بهبود عملکرد all in one و محدود کردن برنامه ها هنگام راه اندازی

برای بهبود عملکرد all in one در همین راستا، شما همچنین می توانید تعیین کنید که چه برنامه هایی در هنگام بوت شدن all in one شما اجرا می شوند. ویندوز 10 دارای یک Task Manager به روز شده است که تشخیص اینکه چه چیزی را می‌خواهید در پس‌زمینه اجرا کنید و چه چیزی را می‌توانید خودتان شروع کنید آسان‌تر می‌کند.

  • برای دسترسی به Task Manager، Ctrl-Shift-Esc را فشار دهید
  • کادری ظاهر می شود که تمام برنامه هایی را که روی ال این وان خود نصب کرده اید لیست می کند
  • همچنین یک حساب دقیق از مقدار رمی که هر برنامه هنگام راه اندازی ال این وان شخصی خود استفاده می کند به شما می دهد
  • برای انجام تنظیمات، کافیست روی برنامه ای که می خواهید تغییر دهید کلیک راست کنید تا به آن بگویید تا زمانی که دستور داده نشود اجرا نشود.
این مطلب را از دست ندهید   5 مرحله مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری all in one

اگر متوجه شدید که برنامه ای دیگر اجرا نمی شود که بر نحوه استفاده از ال این وان شما تأثیر می گذارد، همیشه می توانید تنظیمات را تغییر دهید. اگر شک دارید، همیشه می‌توانید ال این وان خود را مجدداً راه‌اندازی کنید و ببینید بدون برنامه‌های خاص در هنگام راه‌اندازی چگونه کار می‌کند.

اضافه کردن رم بیشتری به ال این وان شخصی

برای بهبود عملکرد all in one از نظر میزان استفاده از حافظه، ویندوز 10 نسبت به نسخه‌های قبلی از رم کمتری استفاده می‌کند، اما افزایش حافظه رم سال‌هاست که روشی آزمایش شده و واقعی برای افزایش سرعت دستگاه‌ها بوده است.

اگر یک لپ‌تاپ قابل تبدیل یا جداشدنی دارید، احتمالاً باید به آنچه در جعبه موجود است بسنده کنید. برخی از لپ‌تاپ‌های تجاری و بازی اضافه کردن رم را ممکن می‌سازند، اما هنوز هم می‌تواند مشکل باشد.

اضافه کردن رم بیشتر به ال این وان های رومیزی بسیار ساده تر است و همچنین بسیار ارزان تر است. هر کسی که ایده اولیه ای از فضای داخلی یک برج دسکتاپ داشته باشد، می تواند رم بیشتری را در یک ساعت یا بیشتر نصب کند.

همچنین می توانید ال این وان خود را به یک فروشگاه حرفه ای ببرید تا رم بیشتری نصب شود. اگر نگران به خطر انداختن بالقوه سیستم خود یا انجام نادرست این کار هستید، در این صورت داشتن نظر شخصی که می داند در حال انجام چه کاری است می تواند خیال شما را راحت کند و اضافه کردن حافظه اضافی را آسان کند.

خرابی ال این وان

بهبود عملکرد all in one و بررسی جاسوس افزار و ویروس

برای بهبود عملکرد all in one تقریباً غیرممکن است که در زمان مرور وب، ویروسی را شناسایی نکنید، اما نرم افزار Windows Defender جدید، یافتن بدافزارهایی را که ممکن است باعث ایجاد مشکلات اساسی در ال این وان شما شوند، آسان تر از همیشه کرده است. نصب برنامه های شخص ثالث نیز آسان است و می تواند به همان اندازه در حذف هر گونه جاسوس افزار یا ویروسی که ممکن است انتخاب کرده باشید مؤثر باشد.

این مطلب را از دست ندهید   6 نکته ضروری سازماندهی all in one

برخی از برنامه‌ها بهتر از سایرین هستند و برخی می‌توانند فضای بیشتری را اشغال کنند، که می‌تواند باعث بروز مشکلاتی در سرعت شود. در حالت ایده‌آل، می‌خواهید نرم‌افزاری را پیدا کنید که کارآمد باشد و بدافزار را به طور کامل حذف کند، اما فضای زیادی از ال این وان شما اشغال نمی‌کند.

نصب دو نوع نرم افزار برای نظارت بر عملکرد all in one را در نظر بگیرید. برنامه های پاکسازی بدافزار می توانند مشکلات تاخیری یا آشکار را با سرعت یا پنجره های بازشو حل کنند. با این حال، شما همچنین باید به برنامه هایی که محافظت مداوم ارائه می دهند و در پس زمینه اجرا می شوند، نگاه کنید. باز هم، به خاطر داشته باشید که این برنامه‌های آنتی ویروس فضا را اشغال می‌کنند، بنابراین می‌خواهید یکی را انتخاب کنید که بر عملکرد تأثیری نداشته باشد.

یک تحقیق کوچک می تواند به شما کمک کند تا نرم افزاری را پیدا کنید که با بودجه شما یا با نوع خاص سیستم عامل شما کار می کند. اگر نرم‌افزار رایگان دانلود می‌کنید، ممکن است مشکلات سازگاری وجود داشته باشد، بنابراین قبل از نصب همه چیز را دوباره بررسی کنید تا با مشکلات عملکرد اضافی مواجه نشوید.

بیشتر بدانید: معرفی HP ENVY All-in-One – 32-a1035

0/5 (0 نقد و بررسی)