نمایندگی آل این وان

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

معرفی all in one Dell OptiPlex 7070 Ultra

رایانه های شخصی رومیزی مشاغل امروزه معمولاً جالب ترین کارها نیستند، اما این نوآوری خاص دل ارزش توجه شما را دارد. OptiPlex 7070 Ultra (با قیمت 769.79 دلار شروع می شود ؛ 1768.25 دلار با آزمایش)، یک دسک تاپ تجاری کوچک است که درون گردن پایه مانیتور قرار می گیرد. این ساده، در حال حاضر یک نوع است و نکات مثبت خوبی دارد. دردسرهای فزاینده ای وجود دارد و رایانه شخصی از نظر سرعت خالی چیزی نیست که بتوان در آن نوشت، اما این یک راه حل جالب برای صرفه جویی در فضا است – به ویژه برای بخشهای IT که به دنبال تنظیمات ساده هستند. لپ تاپ Lenovo ThinkCentre M720q Tiny به طور مشابه جمع و جور نیز قابل توجه است، در حالی که اگر آنچه که دنبال می کنید، استفاده از دسکتاپ سنتی تر است، باید به OptiPlex 7770 AIO نگاهی بیندازید.

طراحی زیبا و ظریف در all in one

طراحی OptiPlex 7070 Ultra غیر قابل انکار هوشمندانه است. مفهوم پایه – یک کامپیوتر دسکتاپ تجاری فشرده و مدولار که در پشت مانیتور قرار دارد – جدید نیست، زیرا سازندگان بزرگ رایانه های شخصی سالهاست چنین مدلهایی را ارائه می دهند. با این حال، چنین موردی را ندیده ایم. OptiPlex 7070 Ultra PC خود نازک و باریک است، ساخته شده است تا به یک پایه مانیتور ساخته شود و کاملاً از دید پنهان باشد. ضخامت آن فقط 1.1 اینچ است در حالی که طول آن 10 اینچ و عرض آن 3.8 اینچ است.

این مطلب را از دست ندهید   معرفی HP ENVY All-in-One - 32-a1050

پایه ی قوی و پر قدرت

مزایای متعددی برای این تنظیم وجود دارد. پس از نصب روی پایه (در یک لحظه بیشتر بدانید)، رایانه شخصی از دید و عمدتا از ذهن ناپدید می شود. برای یک، این بدان معناست که کامپیوتر شخصی اساساً دارای رد پای میز است. در فضاهای تنگ اداری، حتی اگر واحد کوچک باشد، این می تواند ارزشمند باشد. نگه داشتن چیزی خارج از میز کاملاً فضای خالی را حفظ می کند و همچنین ظاهری آراسته تر دارد.

روند استقرار بخشهای فناوری اطلاعات نیز بسیار آسانتر است. هنگامی که ناوگان این سیستم ها در ابتدا در جایگاه آنها نصب شد، انتقال آن به کارمندان بسیار آسان است و با مانیتورهایی که متصل هستند، شما دو پرنده را با یک سنگ می کشید. بخش PC نیز بسیار آسان است، بدون نیاز به تعویض یک لپ تاپ یا صفحه نمایش، به طور کامل تعویض یا تعویض می شود. شما نمی توانید این کار را با یک طراحی معمولی all in one انجام دهید.

پورت ها و تنظیمات all in one

صحبت از بنادر، اوضاع کمی چسبناک است. هنگامی که درب کامپیوتر را نصب کرده و پایه را تنظیم کردید، یک درگاه USB 3.1 و یک درگاه USB-C در سمت چپ نشان داده می شود. پورت های بیشتری در لبه پایین رایانه قرار دارند – دو پورت USB 3.1 دیگر، یک پورت USB-C، یک جک اترنت – اما پس از نصب کامل آنها توسط پوشش پوشانده می شوند. این بدان معناست که شما باید قبل از خرید از فروشگاه، ماوس، صفحه کلید و موارد مشابه را به برق متصل کنید. می توانید کیس را به صورت ناخواسته جدا کرده و به برق متصل کنید، اما پس از واقعیت نمی توانید کابل ها را به درستی اجرا کنید.

این مطلب را از دست ندهید   تنظیم رایانه ال این وان

آزمایش سریع OptiPlex در all in one

برای آزمایش مقایسه، مشابه ترین یا مرتبط ترین دسک تاپ های ممکن را جمع آوری کردم. این نوع رایانه های شخصی به اندازه لپ تاپ ها و سایر انواع دسک تاپ ها تازه نمی شوند و اینها از فاکتورهای مختلفی برخوردار هستند، بنابراین یک لیست تا حدودی التقاطی است. جدول زیر به عنوان یک برگه تقلب برای مسابقات عمل می کند …

مزایا
  • طراحی هوشمندانه صرفه جویی در فضا با اساساً رد پا.
  • دسترسی بدون ابزار برای نصب و نگهداری.
  • گزینه های شامل غرفه های مختلف، مانیتور.
  • می تواند تا سه نمایشگر را پشتیبانی کند.
معایب
  • عملکرد بسیار خوب در پیکربندی آزمون.
  • تاحدودی دسترسی به طرح بندر.
  • می تواند ارزش بیشتری از برج های سنتی، رایانه های شخصی all in one بدست آورد.
0/5 (0 نقد و بررسی)