نمایندگی آل این وان

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

هنگام کار بر روی all in one مک خود، اعلان‌های بلادرنگ برای کارآمدتر کردن گردش کار ضروری هستند. اگر در all in one مک خود اعلان دریافت نکنید، ممکن است ایمیل‌های مهم، یادآوری‌ها، دعوت‌های جلسه و حتی تماس‌ها را از دست بدهید. باید هر دقیقه مرکز اعلان خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که چیزی از آنجا رد نشده است، که باعث ناراحتی و تاخیر قابل توجه در زمان پاسخ می شود. به‌جای اینکه در هنگام باز کردن برنامه‌ها برای بررسی اعلان‌ها یا بررسی مداوم مرکز اعلان‌ها مشکل ایجاد کنید، می‌توانید با عیب‌یابی متوجه شوید و عدم دریافت اعلان در all in one را برطرف نمایید.

عدم دریافت اعلان در all in one

بررسی میزان صدا و خروجی صدای all in one

برای عدم دریافت اعلان در all in one اولین کاری که باید انجام دهید این است که سطح صدا را بررسی کنید. مطمئن شوید که all in one مک شما خاموش نیست و میزان صدا در سطح پایینی نیست. می‌توانید با استفاده از دکمه‌های تنظیم صدا روی صفحه‌کلید خود این موضوع را بررسی کنید و اگر از all in one مک‌بوک با نوار لمسی استفاده می‌کنید، روی نماد لغزنده صدا ضربه بزنید تا سطح صدا را ببینید.

همچنین می توانید سطح صدا را از مرکز کنترل بررسی کنید. روی نماد Control Center (که با دو سوئیچ نشان داده شده است) در سمت راست نوار منوی macOS کلیک کنید و از نوار لغزنده برای تنظیم صدا استفاده کنید.

همچنین، all in one مک شما ممکن است به دستگاه‌های صوتی خارجی متصل باشد، بنابراین باید خروجی صدا را بررسی کنید. می توانید این را از مرکز کنترل و تنظیمات سیستم بررسی کنید.

در مرکز کنترل، می توانید کاشی صدا را که همه دستگاه های صوتی متصل را نشان می دهد، بررسی کنید و سپس می توانید بلندگوهای all in one مک را انتخاب کنید.

این مطلب را از دست ندهید   علت عدم اتصال به Wi-Fi در all in one

برای تغییر صدای خروجی در تنظیمات سیستم:

 • روی منوی Apple کلیک کنید و از منوی کشویی گزینه System Settings را انتخاب کنید تا آن را اجرا کنید.
 • صدا را در قسمت سمت چپ انتخاب کنید.
 • در بخش جلوه‌های صوتی، جلوه‌های صوتی Play را از طریق تنظیم روی Mac Speakers تنظیم کنید.

غیرفعال حالت فوکوس

برای عدم دریافت اعلان در all in one حالت فوکوس عالی است اگر بخواهید حواس پرتی را در حین کار با all in one مک خود به حداقل برسانید. Focus on Mac به طور موقت همه اعلان‌ها، از جمله پیام‌ها و تماس‌ها را رد می‌کند. با این حال، این ممکن است باعث خشکسالی اعلان شما شود. برای اطمینان از دریافت اعلان‌های برنامه‌های مهم، می‌توانید Focus را خاموش یا حذف کنید.

هنگامی که فوکوس را روشن می کنید، نماد هلال ماه در نوار منو ظاهر می شود. برای خاموش کردن فوکوس، به Control Center در نوار منو بروید و Focus را انتخاب کنید. برای روشن یا خاموش کردن روی Do Not Disturb کلیک کنید.

برای حذف برخی از برنامه های مهم:

 • تنظیمات سیستم را در all in one مک خود باز کنید.
 • Focus را در قسمت سمت چپ انتخاب کنید و Do Not Disturb را بزنید.
 • روی Allowed Apps در سمت راست کلیک کنید. در منوی باز شده، تنظیمات Notifications را روی Allow Some Apps قرار دهید.
 • روی افزودن کلیک کنید و برنامه های مربوطه را از لیست موجود انتخاب کنید.

اگر چندین دستگاه اپل دارید، به یاد داشته باشید که با روشن کردن Focus در iPhone یا iPad، این ویژگی در all in one مک شما نیز به طور خودکار روشن می‌شود. بنابراین، برای جلوگیری از این امر، در هر دستگاه متصل به تنظیمات بروید، Focus را انتخاب کنید و اشتراک‌گذاری در میان دستگاه‌ها را خاموش کنید.

این مطلب را از دست ندهید   علت خاموشی ناگهان ال این وان

خرابی ال این وان

بررسی تنظیمات اعلان

برای عدم دریافت اعلان در all in one اولین باری که یک برنامه را در all in one مک خود باز می کنید، یک اعلان در مرکز اعلان دریافت می کنید که اولویت شما را برای دریافت اعلان از آن برنامه به روز می کند. اگر قبلاً اعلان‌های برنامه را خاموش کرده‌اید، باید آن را در تنظیمات سیستم روشن کنید.

 • تنظیمات سیستم را در all in one مک خود باز کنید و Notifications را در قسمت سمت چپ انتخاب کنید.
 • اکنون به پایین بروید تا اپلیکیشنی را که می‌خواهید اعلان‌ها را دریافت کنید پیدا کنید و روی آن کلیک کنید.
 • Allow notifications را روشن کنید و می‌توانید اعلان‌هایی را برای آن برنامه در Mac خود دریافت کنید.
 • نحوه دریافت اعلان‌ها را بین هیچ‌کدام، بنرها و هشدارها انتخاب کنید.
 • سایر گزینه های اعلان را بررسی کنید و مطمئن شوید که همه آنها فعال هستند، از جمله پخش صدا برای اعلان.

عدم دریافت اعلان در all in one و بررسی تنظیمات برنامه

برای عدم دریافت اعلان در all in one همچنین می‌توان اعلان‌ها را مستقیماً از یک برنامه غیرفعال کرد. اگر قبلاً این کار را انجام داده باشید، حتی اگر اعلان‌های Mac خود را روشن کرده باشید، اعلان‌هایی برای آن برنامه دریافت نخواهید کرد.

به عنوان مثال، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه اعلان‌ها را برای یک برنامه پیام‌رسان مانند تلگرام فعال کنید. با این حال، مراحل ممکن است بسته به برنامه متفاوت باشد.

 • برنامه تلگرام را در all in one مک خود باز کنید.
 • روی نماد چرخ دنده در پایین صفحه سمت چپ کلیک کنید تا تنظیمات باز شود.
 • Notifications and Sounds را انتخاب کنید.
 • در سمت راست، اعلان‌ها را تغییر دهید.
 • در همان منو گزینه Notification Tone را انتخاب کنید و برای اطمینان از دریافت صداهای اعلان، آهنگی را انتخاب کنید.
این مطلب را از دست ندهید   دمای ایمن GPU برای all in one

عدم دریافت اعلان در all in one و استفاده از Notification Center

برای عدم دریافت اعلان در all in one مرکز اعلان‌های all in one مک شما، بررسی اعلان‌ها را از هر دسکتاپ در all in one مک شما آسان می‌کند. مرکز اعلان ها اعلان ها را در گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش شما نشان می دهد. برای اطلاع از نحوه باز کردن مرکز اعلان‌ها، اختصاصی ما را در مورد کنترل اعلان‌ها در macOS بخوانید.

اگر اعلان‌هایی را در مرکز اعلان‌ها دریافت نمی‌کنید، اعلان‌ها را در تنظیمات سیستم بررسی کنید.

 • تنظیمات سیستم را در all in one مک خود انتخاب کنید.
 • روی Notifications در سمت چپ کلیک کنید و تنظیمات را در سمت راست مشاهده کنید.
 • نمایش پیش نمایش ها را روی همیشه تنظیم کنید

نگه داشتن برنامه ها در پس زمینه

برنامه در برنامه های all in one مک متفاوت از برنامه های iOS کار می کند. ممکن است فقط در صورتی برای برخی از برنامه‌ها اعلان دریافت کنید که باز باشند و در پس‌زمینه اجرا شوند.

می‌توانید با باز کردن برنامه‌های ضروری مانند برنامه‌های بهره‌وری خود هنگام راه‌اندازی Mac، این مشکل را حل کنید. به این ترتیب، برنامه‌های شما در پس‌زمینه اجرا می‌شوند و به‌روزرسانی‌هایی را که می‌آیند دریافت خواهید کرد.

بیشتر بدانید: آموزش تعویض فن لپ تاپ Lenovo IdeaCentre AIO 510S-23ISU

0/5 (0 نقد و بررسی)