نمایندگی آل این وان

نشانی: خ آزادی، خ بهبودی، نرسیده به نصرت، ساختمان بنیامین، پلاک 145، طبقه 5، واحد 18، مجهز به (2) آسانسور و پارکینگ

دفتر مرکزی: 66097851 مرکز تعمیرات: 66097859 شعبه شرق: 77978135 شعبه هفت تیر: 88836102 شعبه جنوب: 55300568 شعبه غرب: 44153186 شعبه شمال: 26721443 شعبه اسلامشهر و رباط کریم 56746602

فهرست مطالب

اگر all in one مک شما هنگ کرده است و به طور کامل پاسخ نمی دهد، تنها راه حل آن استفاده از خاموش کردن اجباری یا راه اندازی مجدد اجباری است. روش‌های خاموش کردن اجباری یا راه‌اندازی مجدد all in one مک دقیقاً برای مک‌بوک پرو، مک‌بوک ایر، آی‌ مک، مک مینی یا هر نوع all in one مک دیگری، خواه از سیلیکون اپل یا تراشه‌ی اینتل استفاده کند، یکسان است. در اینجا سه ​​روش مختلف برای انجام راه اندازی مجدد all in one وجود دارد.

راه اندازی مجدد all in one

راه اندازی مجدد all in one و نگه داشتن دکمه پاور

برای راه اندازی مجدد all in one هر all in one مک یک دکمه پاور دارد. در لپ تاپ – مانند مک بوک پرو یا مک بوک ایر – معمولاً آن را در سمت راست بالای صفحه کلید یا نوار لمسی خود پیدا می کنید. ممکن است یک نماد پاور یا یک نماد خروج روی آن داشته باشد یا ممکن است یک حسگر Touch ID خالی باشد.

در iMac، دکمه پاور را در گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش خواهید دید. اگر به پشت iMac خود نگاه می کنید، در سمت راست پایین قرار دارد. در all in one مک مینی، این یک دکمه کوچک در پشت است.

برای خاموش کردن اجباری all in one مک، دکمه پاور را فشار داده و نگه دارید تا صفحه سیاه شود. این ممکن است 10 ثانیه یا بیشتر طول بکشد. فقط دکمه را نگه دارید پس از خاموش شدن all in one مک، چند لحظه صبر کنید تا خنک شود، سپس دکمه پاور را دوباره فشار دهید تا دوباره راه اندازی شود. اگر هنگام شروع کار صفحه نمایش سیاه بود، دکمه پاور را نگه دارید تا لوگوی اپل ظاهر شود.

این مطلب را از دست ندهید   5 مرحله مشکلات نرم افزاری یا سخت افزاری all in one

استفاده از میانبر صفحه کلید

برای راه اندازی مجدد all in one دو میانبر صفحه کلید وجود دارد که می توانید برای خاموش کردن all in one مک از آن استفاده کنید: میانبر اول سعی می کند ابتدا برنامه ها را به طور ایمن ببندد، در حالی که دومی all in one مک شما را مجبور می کند بدون بستن چیزی خاموش شود. به همین دلیل، بهتر است ابتدا میانبر اول را امتحان کنید.

برای خاموش کردن ایمن all in one مک، Control + Option + Cmd + Power را فشار دهید. دکمه پاور را نگه ندارید وگرنه all in one مک خود را به اجبار خاموش خواهید کرد. در عوض آن را با دکمه های دیگر فشار دهید.

اگر all in one مک شما نتواند با خیال راحت همه برنامه ها را ببندد، این میانبر مall in one مکن است کار نکند، در این صورت باید all in one مک خود را مجبور به خاموش کردن آن کنید. برای انجام این کار Control + Cmd + Power (بدون Option) را فشار دهید. این بار باید کلیدها را برای چند ثانیه نگه دارید تا all in one مک شما خاموش شود.

راه اندازی مجدد all in one و خالی کردن باتری

برای راه اندازی مجدد all in one حتی زمانی که all in one مک شما یخ زده است، معمولاً می توانید آن را با استفاده از یکی از دو روش بالا مجبور به خاموش کردن آن کنید. با این حال، شرایط نادری وجود دارد که آنها نیز کار نمی کنند.

اگر اینطور است، بهترین روش بعدی حذف منبع تغذیه یا تخلیه باتری است. باز هم، مهم است بدانید که خاموش کردن all in one مک خود از این طریق به طور بالقوه آسیب زا است. ممکن است داده های ذخیره نشده را از دست بدهید یا بدتر از آن، ممکن است فایل های خراب روی هارد دیسک خود ایجاد کنید که منجر به مشکلات بزرگتری در all in one مک شما می شود. شما باید منبع تغذیه را از all in one مک خود به عنوان آخرین راه حل حذف کنید.

این مطلب را از دست ندهید   عدم اتصال اسکنر به ال این وان

اگر all in one مک بوک، all in one مک بوک ایر یا all in one مک بوک پرو دارید، کابل برق را از برق بکشید و منتظر بمانید تا باتری تمام شود. بسته به سلامت باتری، ممکن است لازم باشد یک شبه منتظر بمانید تا این اتفاق بیفتد. اما در نهایت all in one مک شما خاموش می شود. وقتی این کار را کرد، آن را دوباره شارژ کنید و روشن کنید.

راه اندازی مجدد در مدل های قدیمی تر

در مدل‌های قدیمی‌تر all in one مک‌بوک، می‌توانید باتری را از پایین رایانه جدا کنید. این یک راه سریعتر برای وادار کردن all in one مک بوک شما به خاموش کردن است.

اگر iMac، Mac mini، Mac Studio یا هر Mac دسکتاپ دیگری دارید، به سادگی کابل برق را از پشت کامپیوتر جدا کنید. چند لحظه صبر کنید تا all in one مک شما خنک شود، سپس کابل برق را دوباره وصل کرده و دوباره روشن کنید.

بیشتر بدانید: آموزش تعویض فن لپ تاپ ایسوس Zen AiO Pro Z240IC

0/5 (0 نقد و بررسی)